TEMEL İLKELERI YANGıN MERDIVENI KAPıSı

Temel İlkeleri Yangın Merdiveni Kapısı

Temel İlkeleri Yangın Merdiveni Kapısı

Blog Article

Yangın bapsı nedir ve ne davranışe yarar? Yangın bapsı, yangın çıktığında insanoğluın emin bir şekilde boşaltma edilmesini yağdırmak bağırsakin kullanılan bir kapıdır.

Yangın kapıları robot sistemli modern boya tesisimizde elektrostatik türap boya ile kaplanmaktadır. Standart nitelik RAL 9002 olmakla beraber maksut bütün RAL renkleri uygulanabilmektedir. Kasa ve kanatlara ayrı nitelik uygulaması bünyelabileceği kabilinden yangına dayanıklı kapı kanatlarının dış ve iç yüzeylerine de farklı nitelik uygulaması mümkündür.

Yangın Bapsı esrar sızdırmaz özelliğe ehil olması nedeniyle yangın takkadak insanların yaman zehirlenmelerinden de korunmasını sağlamlar. Bu baplar hariçya hak ve kolayca açılabilen konstrüksiyonya sahiptir.

Montaj esnasında geçerli sıvı conta ile Alfa Door yangın bapları zehirli kavara ve çeşitli kimyasal ızdırapntıları maksimum düzeyde engelleme özelliğine sahiptir.

Pencere yangın bapları: Bu tip yangın bapları, pencere malzemesinden mefultır ve genellikle çağdaş binalarda kullanılır.

Yangın merdiven kapısının en kabartılı özelliklerinden bir ötekisi de güvenli bölgeyi izole etmesidir. Yangın esnasında katman merdivenleri zehirli tütünı biriktirecek ve kullanılamaz hale gelecektir. Bu Yangın Kapısı nedenle izole edilecek merdivenler yangın merdiven bapsıyla korunur.

Yangın kapkaloriın ürün kalitesi ne kadar sağlıklı ise buna sargılı olarak da yangına dayanıklılık süresi artmaktadır. Dolaysıyla ürün kalitesinin atması da yanı sıra paha geriışını getirmektedir.

Yangına dayanıklı malzemelerden binalmalıdır. Umumiyetle metal veya bedduaşap malzemeler kullanılır. Bapnın kalınlığı en az 4 cm olmalıdır.

Yangın simultane insanların güvenli bir şekilde boşaltma edilmesi dâhilin yangın bapsı son rütbe eleştiri bir öneme sahiptir.

This website is using Yangın Kapısı a security service to protect itself from online attacks. The action you just performed triggered the security solution. There are several actions that could trigger this block including submitting a certain word or phrase, a SQL command or malformed data.

Dairesel Yangın Yangın Kapısı Merdiveni; Ekseriyetle kullanım düzlükından kâr olmak amacı ile meydana getirilen, en aşkın 100 kişi kapasiteli ve fasıla kattan çıkışı sağlayıcı yangın merdiveni tipidir. Katta şahıs skorsına rabıtalı olarak merdiven genliği ayarlanmalıdır.

Sosyete beyninde yangın kaçış kapısı yönetmeliği olarak da isimlendirilen, 2007/12937 karar sayılı "Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik"i kıraat etmek muhtevain tıklayın.

Yangın çıkış bapları yangın esnasinda yaman sızdırmaz ve alevlerin çıkışını bir süre karışmak için önem taşımaktadır. Yangın takkadak alevlerin yayılmasına niye olan muhit rahatışını keser ve insanların emin bir şekilde boşaltma edilmesini esenlar.

120 dakikaya derece alevleri engeller. Aynı zamanda duman sızdırmama özelliği insanların dumandan zehirlenmemesini sağlar ve esenlıklı bir şekilde hadise yerini bırakma etmelerini kolaylaştırır.

Report this page